Filtr Hydrauliczny SH57096V
SH 57096 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 210 / 205 mm
Średnica / Długość: 45 / 24 mm